Обирайте компанії сталого туризму, коли ви подорожуєте до Вальєс Орієнталь

Як користувачу, важливо бути розсудливим під час подорожей, але не завжди легко зрозуміти, які компанії пропонують сталий туризм. Саме тому ми підготували для вас цей пост, щоб допомогти вам їх обізначити.

Як працює компанія сталого туризму?

Як і будь-яка інша компанія чи організація, яка працює на певній території, туристична компанія бере на себе низку обов’язків щодо середовища, в якому вона працює.

Зі своєї повсякденної діяльності вона стає більш залученим агентом, і її обов’язок — брати участь у розвитку спільноти, з якою вона співіснує.

Ми хотіли б контекстуалізувати термін сталий розвиток, пояснюючи, що він  вперше був використаний у 1987 році.  Цей термін з’явився в звіті Брундталя, який базувався на соціально-економічному дослідженні, підготовленому ООН.

У звіті він його визначення було таким:

«Сталий розвиток – це те, що здатне

задовільніти потребі нинішніх поколінь без

виділення ресурсів, які будуть необхідні для задоволення

потреб майбутніх поколінь».

Сказавши це, настав час підкреслити, що роль сталої туристичної компанії виходить за межі її безпосередньої економічної прибутковості.

ЇЇ роль пов’язана з дуже чіткою місією збереження або навіть покращення середовища, в якому вона розвивається, застосовуючи політику збереження ресурсів, соціального добробуту та довгострокових економічних прибутків.

Як вимірується рівень сталості цих компаній?

Компанії, які вирішують перейти від традиційної системи управління до сталої системи управління, повинні чітко розуміти, що вони починають  марафон.

Сталий розвиток – це не мода, не тренд і не мета. Швидше, почати працювати в більш стійкий спосіб означає створити нову реальність.

Для компанії думати екологічно означає думати в довгостроковій перспективі та діяти на основі того, що ми залишимо майбутнім поколінням.

У державному секторі ми усвідомлюємо, що, мабуть, найскладнішим кроком є ​​почати.

Щоб зробити це, необхідна певна технічна допомога, щоб супроводжувати підприємця в моменти прийняття певних рішень, і саме з цієї причини Регіональна рада Vallès Oriental співпрацює з програмою Сталий туризм Біосфера якою відзначили цього року півсотні компаній.

У процесі відзначення компанії працюють над стійкістю з трьох точок зору або вимірів:

 1.   Зміна клімату та навколишнього середовища
 2.   Соціокультурна складова
 3.   Економіка

Тому вибір туристичної компанії зі значком Biosphere буде гарантією того, що її щоденна робота спрямована на те, щоб зробити цей світ більш сталим.

Що означає думати про сталість? 

Хоча стійкість слід розуміти як єдине ціле, працювати над нею краще окремо. Таким чином, кожен врахований аспект набуває свого виміру, для якого були розроблені власні стратегії.

Поговоримо про кожний з них?

1. Зміна клімату та навколишнє середовище

Це найбільш тривожний аспект, оскільки, незважаючи на те, що про це говорили роками, і що ми мало зробили, щоб активно вирішувати цю проблему, зараз ми перебуваємо в центрі кліматичної надзвичайної ситуації.

Деградація території та ресурсів, які стоять перед нами, має дуже серйозні наслідки для нашого клімату. За словами експертів, екстремальні кліматичні ситуації, які ми вже переживаємо, тільки почалися.

Щоб допомогти компаніям краще діяти у зв’язку зі зміною клімату, значок «Біосфера» надає низку передових практик, деякі з яких є обов’язковими з самого початку, а інші можна запроваджувати з року в рік.

Серед обов’язкових і розглянутих відправних пунктів ми маємо:

Створення посібників із належної внутрішньої практики, спрямованих на персонал і клієнтів для досягнення більш ефективного використання ресурсів.

Періодичний розрахунок споживання води та енергії,

Періодичний розрахунок різноманітних продуктів, таких як папір, миючі засоби чи інші хімічні продукти, з метою їх зменшення або заміни на більш екологічні.

Визначення кількісного утворення відходів, форму їх зберігання та спосіб поводження з ними.

2. Соціокультурний аспект.

Стійкість у соціокультурній сфері є, мабуть, найбільш невідомою.

Але, з іншого боку, в індустрії туризму вона має першочергове значення з точки зору втрати ідентичності.

На таких територіях, як Vallès Oriental, де масовий туризм далеко, ми все ще зберігаємо звичаї, традиції та місцеві продукти.

У той час, коли багато напрямків перевантажені туризмом, ми усвідомлюємо, що прояви традицій і культури самі по собі є привабливими,  і що відвідувачі шукають і відмічають автентичність.

Таким чином, у цій сфері стійкі туристичні компанії забезпечують як добробут людей, які працюють у компанії, так і зростання людей у ​​громаді.

Дії, які допоможуть дбати про соціальне благополуччя громади:: 

 • Використання  шанобливоїх та недискримінаційної мови .
 • Діяти відповідно до політики гендерної рівності та скорочення різниці в оплаті праці.
 • Залучення людей із функціональною різноманітністю.
 • Виконання конкретних планів зайнятості для боротьби з безробіттям і незахищеністю роботи.
 • Взяття активної  участь у житті міста, спонсорування та внесення спільних пропозицій з місцевими організаціями та асоціаціями
 • Включення діяльності, пов’язаної з культурними та природними ресурсами місця призначення, у власні програми діяльності.
 • Навчання власного персоналу, який безпосередньо контактує з клієнтом, на ресурсах території, щоб вони могли консультувати клієнтів, збільшуючи позитивний вплив.

3. Економічність

Що стосується економічної стійкості, то на карту поставлено те, що багатство, створене в компаніях, безпосередньо впливає на територію.

Йдеться про створення економічного обміну, який зберігається протягом тривалого часу і ґрунтується на довірі та якості продуктів і послуг.

Стійкою економічною діяльністю може бути застосування відповідальної політики закупівель, за якої, наприклад, ресторан чи готель мають у своєму меню місцеві продукти харчування.

Місцеве або органічне виробництво для тих, хто хоче піти далі.

Іншим прикладом відповідальних покупок може бути, наприклад, коли готель використовує продукцію центрів зайнятості для людей з функціональним різноманіттям.

З іншого боку, одне з найбільш хвилюючих питань зараз – уникати харчових відходів:

На кухні наявність раковин із хорошими розмірами допомагає зменшити харчові відходи, а також збільшити вихід продукту. З іншого боку, в закладах харчування доречно знати, як направляти клієнта, щоб він не замовляв більше, ніж може з’їсти.

Якщо ми рухаємося далі, компанії сталого туризму певного розміру, такі як готель, наприклад, також виконують функцію стимулювання компаній.

І що це означає?

Що ж, ґрунтуючись на них і послугах, які їм потрібні, вони не лише створюють робочі місця, але своєю діяльністю вони заохочують створення нових компаній.

Яскравим прикладом цього можуть бути зовнішні послуги, такі як прання, садівництво, або незалежні послуги, які можуть знадобитися клієнтам.

Висновки

Відсутність планети B означає, що ми повинні дозволити планеті відновлюватися рік за роком і не споживати більше, ніж вона може виробити.

Тому на даний момент найважливішим викликом для компаній сталого туризму є зменьшення:

 • Зменшити споживання ресурсів.
 • Зменшити викиди CO₂.
 • Зменшити всі дії, які завдають шкоди ґрунтам і водоносним горизонтам.

Отже, для того, щоб організувати наші свята та відпочинок у більш екологічний спосіб, важливо, щоб ми дивилися не лише на ціну того, що ми орендуємо, але й на всі ці інші деталі, про які ми говорили.

Звідси, якщо ви хочете дізнатися про компанії, нагороджені відзнакою Біосфери у Вальєс Орієнталь, ми залишаємо вам це посилання та запрошуємо вас переглянути веб-сайт turismevalles.com.

Leave a Comment